دسته‌بندی
ارسال کتاب

دانلود کتاب سیر تکامل طراحی خودرو - ایده های طراحی فرم خودرو ها

این کتاب بسیار کاربردی، چشم اندازی تاریخی (از ۱۸۸۵ تا کنون) است بر نحوه طراحی بدنه و فرم خودرو ها و بر آن است تا عواملی که نقش در توسعه زیبایی شناسی بدنه و فرم خودرو داشته را مشخص کند. این کتاب بدنبال پیدا کردن عواملی است که باعث ایجاد ارتباط حسی بین یک وسیله نقلیه و کابر شده اند. عواملی که از دیر باز تا کنون خودرو ها را دستخوش تغییرات بسیار زیادی قرار داده است.

این کتاب ارزشمند را در ادامه بصورت رایگان دانلود کنید.

 

دانلود کتاب واژه نامه هیدرولیک صنعتی به همراه شرح واژه ها

کتاب واژه نامه هیدرولیک صنعتی یک کتاب بسیار کاربردی برای مهندسان هیدرولیک و دانشجویان علاقه مند به این مباحث می باشد. این کتاب علاوه بر ترجمه و معادل سازی اصطلاحات تخصصی هیدرولیک، توضیحات مفیدی در مورد هر واژه قرار داده است. همچنین در برخی موارد تجربیات مولف نیز ذکر شده است.

مولف کتاب مهندس عباس عابدینی دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت است و دو دهه تجربه در زمینه سیستم های هیدرولیک دارد.

دانلود کتاب ترجمه مکانیک محیط های پیوسته توماس و جورج میس

کتاب مکانیک محیط های پیوسته برای مهندسین نوشته توماس و جورج میس ترجمه دکتر عباس راستگو انتشارات دانشگاه تهران

Continuum Mechanics for Engineers   G. Thomas Mase and George E. Mase

مکانیک محیط های پیوسته اساس اصلی چندین درس کارشناسی ارشد در علوم مهندسی است که بر مبنای آن الاستیسیته ،‌پلاستیسیته ، ویسکوالاستیسیته و مکانیک شاره ها پدید آمده اند. بنابراین مطالعه مقدماتی اصول مکانیک محیط های پیوسته دانشجویان را برای یادگیری هر چه بهتر موضوعات ذکر شده آماده می سازد. این کتاب درسی از مطالب ارائه شده در درس مقدمه ای بر مکانیک محیط های پیوسته در دانشگاه ایالتی میشیگان که در مبنای دوره سه ماهه تدریس می شود استنتاج شده است.

دانلود کتاب کاربردی آشنایی با دیگ های بخار و روغن

دیگ بخار یا بویلر (boiler) ظرف بسته حاوی آب یا مایعات دیگر است که به وسیله منبع گرمایی ، گرم شده درنهایت مایع داغ یا بخار تولید می کند. تعداد و سایز لوله ها ، نوع سوخت و ابعاد فیزیکی بویلر بستگی به این دارد که بویلر برای چه عملی (آب ، بخار یا حرارت) طراحی شده هست. در این کتاب بسیار کاربردی می توانید با تمامی انواع دیگ های بخار آشنا شوید.

در ادامه می توانید این pdf کاربردی و ارزشمند را دانلود کنید.

 

دانلود کتاب فناوری و کاربرد های شکل دهی انفجاری

کتاب فناوری و کاربردهای شکل‌دهی انفجاری نوشته احسان کوثری نیا یک کتاب مفید و کاربردی در زمینه آشنایی با تکنولوژی شکل دهی انفجاری می باشد. 

این تکنولوژی یکی از روش های شکل دهی فلزات با سرعت بالا محسوب می شود. در این کتاب در ابتدا با انواع روش های شکل دهی سریع آشنا شده و پس از آن ویژگی های مختلف شکل دهی انفجاری بطور کامل بحث می شود. 

در ادامه می توانید این کتاب ارزشمند و کاربردی را بصورت فایل Pdf دانلود کنید.